Lekkoatletyka indywidualna

Dziś tj. 16.05.2018r. w Płocku została rozegrana Międzypowiatowa Gimnazjada w Lekkiej atletyce. Nasza reprezentacja zdobyła 8 medali. Drużynowo dziewczęta zajęły IV miejsce, a chłopcy III miejsce. Mamy awans na finały Wojewódzkie. Poniżej przedstawiamy klasyfikację i wyniki indywidualne :

I miejsce – 1000m (awans na finały wojewódzkie)
Kacper Burdyka
II miejsce – 600m (awans na finały wojewódzkie)
Amelia Gonatarska
II miejsce – Skok w dal
Iga Żmijewska – wynik 4.52 (awans na finały wojewódzkie)
II miejsce – Skok zwyż
Adam Kępczyński
II miejsce – 300m (awans na finały wojewódzkie)
Adam Malinowski
II miejsce – Pchnięcie kulą
Bartłomiej Drąg (awans na finały wojewódzkie)
III miejsce – Skok zwyż
Natalia Lewandowska, Katarzyna Szkonieczna

Gratulacje i ogromne brawa dla wszystkich zawodników i trzymany kciuki w finałach wojewódzkich.

Liczba odwiedzin: 88621