Szkoła Podstawowa im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Słupnie

Jesienne biegi przełajowe

Dnia 5 listopada 2015 po raz kolejny w Podgórzu odbyły się tym razem XXI Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości. Udział w zawodach brały szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Ze szkół podstawowych ze wszystkich roczników udział brało ponad 500 dzieci. Uczniowie z klas IV - VI mieli do pokonania dystans 1000m. W klasyfikacji drużynowej chłopców nasza szkoła zajęła I miejsce wśród szkół z międzypowiatu , zaś drużyna dziewczynek zajęła III miejsce wśród szkół z miedzypowiatu. Indywidualnie jak rok temu w swojej kategorii wiekowej I miejsce zajął Adam Kępczyński, na podium znalazła się też Martyna Sawicka, która zajęła II miejsce. W najlepszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych znaleźli sie : Osędowski Alan (7 miejsce), Burdyka Kacper (7 miesjce), Malinowski Adam (7 miejsce), Leśniewska Julita (7miejsce), Gontarska Amelia (9 miejsce), Popowska Zuzanna (10 miejsce), Misztelak Jakub ( 10).Gratulacje dla wszystkich za udział!Ze sportowym pozdrowieniemŁukasz Cieślak
Liczba odwiedzin: 93021